Hakkımızda

2015 yılından beri hizmet veren Kimya Kulübü, kimya alanında sağladığı içerikler ve detaylı araştırmalar ile bir boşluğu doldurmayı hedeflemektedir. Kimya Kulübü, kimya alanında yaşanan bilimsel gelişmeleri anlaşılır ve sade bir dille aktararak, kimyaya ve bilime olan ilgiliyi pekiştirmeyi amaçlamaktadır.
Kimya Sözlüğü;
Kimya Kulübü, internette boşluğu hissedilen Türkçe Kimya Sözlüğü ‘nü gerçekleştirerek, kimya ile ilgili önemli bilgileri ve ayrıntıları sunmaktadır. Kolay kullanılabilen ve sade bir tasarımla hizmet veren kimyakulubu.com‘da yer alan Online Kimya Sözlüğü sayesinde, kimya alanında merak edilen terimler ve önemli isimler hakkında bilgilere hızlıca ulaşılabilir. Türkçe’de eksikliği uzun zamandır hissedilen ve alandan olmayan kimseler için de kolay anlaşılabilir dille ifade edilen bu çalışma ile kaliteli ve doğru içerikler kolayca sunulmaktadır.
Kaliteli ve Gerçek İçerik
Kimya Kulübü, kaliteli ve dolu dolu içeriğiyle bilim dünyasında yaşanan son gelişmeleri, kullanıcılarına aktarmaktadır. Herkesin anlayabileceği bir dille ve detaylı şekilde aktarılan içerikler sayesinde, kimya ve bilimle ilgili kaliteli ve gerçek bilgilere kolaylıkla ulaşılabilmektedir. Özellikle internette bilgi kirliliğinin tehlikeli bir düzeye eriştiği dönemde, Kimya Kulübü’nün verdiği bu hizmet sayesinde, bilim dünyasında doğru ve yanlışın ayırt edilebilmesi de kolaylaşmaktadır.
Kullanım Kolaylığı
Oldukça sade ve işlevsel tasarlanmış olan kimyakulubu.com‘da bilgiye ulaşmak çok kolay. Amaca yönelik tasarlanan ve gereksiz ayrıntılara yer verilmeyen internet sayfası, sağladığı kullanım kolaylığı ile bilginin en doğru şekilde aktarılmasına olanak tanımaktadır.